Opening paviljoen en inplannen bardiensten

25 mei 2022


Beste leden,

We streven er naar om de deuren van het paviljoen zoveel mogelijk te openen, daarom informeren wij jullie graag over het inplannen van de bardiensten.

Bij het lidmaatschap van onze club hoort het draaien van 2 bardiensten per tennisseizoen. Dit geldt voor alle leden in de leeftijd van 18 tot 75 jaar, behalve de mensen die vrijwilligerswerk doen voor de club. Het tennisseizoen loopt van 1 april van dit jaar tot 31 maart van het volgend jaar.

Je kunt je bardiensten eenvoudig zelf inplannen via de app van de KNLTB. Je gaat onderaan naar Club en dan bovenaan naar Diensten. Je kunt ook inloggen op tcdeblaak.nl. Doe dit in elk geval voor 1 mei, hoe sneller je dit doet hoe meer keuze er nog is.

Op het moment dat je niet kunt op de afgesproken datum zorg je zelf voor vervanging. Onderling ruilen van diensten is toegestaan, dit geef je per mail door aan [email protected].

Het is ook mogelijk om je bardiensten af te kopen voor 1 april, dit doe je door 40 euro per bardienst over te maken naar rekeningnummer NL 74 RABO 0191 2138 53 ten name van TC de Blaak, Tilburg. Vermeld hierbij afkoop bardiensten 20XX / 20XX en je naam.

De meesten van ons hebben geen ervaring in het werken achter een bar, maar dat is ook absoluut niet nodig!!! Degene die het paviljoen opent helpt je op weg en de mensen die iets bij jou bestellen zijn veelal lid van onze club en kunnen je vast even helpen indien nog.

Mocht het om welke reden dan ook niet lukken om een bardienst in te plannen, neem dan zelf contact met ons op zodat we samen naar een oplossing kunnen zoeken. je kunt mailen naar: [email protected]

Inplannen bardiensten: Vivian Pijnenburg
Contactpersoon paviljoencommissie: Janneke Baeten

Nieuwscategorieën


Reacties

Martin van Dun 18-11-2022 20:31

In de tekst van het draaien van bar diensten staat “ verplicht voor alle leden in de leden van 18 tot 75 jaar. Dit moet zijn voor alle leden van 18 jaar en tot het jaar waarin men de leeftijd van 75 jaar bereikt. Wilt u dit aanpassen, ik ben nml geïnformeerd over een aanpassing hiervan. Mvrgr Martin van Dun

Hilde Meijs 06-06-2021 16:04

Of kijken op de app onder club en dan diensten

Hilde Meijs 06-06-2021 16:00

Je moet even inloggen met je bondsnummer en wachtwoord en dan kun je bardiensten inplannen

Marlies Jongbloets 05-06-2021 21:17

Het is bij mij ook niet duidelijk hoe een bardienst gepland moet worden!

Riny Vroon 03-06-2021 13:28

Wil bardienst plannen.

Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 13 467 6511

Adres

Ekkersrijt 45
5032 WN Tilburg

KVK-nummer

40259281