Sponsoren benodigd

28 maart 2021

Beste tennisliefhebber, 

Zoals jullie weten is TC de Blaak De sportieve huiskamer van de wijk. Om dit mogelijk te maken en te houden hebben we sponsoren nodig. Misschien is het wel iets voor jou, sponsor worden van TC de Blaak?

Met jouw sponsorbijdrage ondersteun je onze club. Je zorgt ervoor dat onze buurtgenoten en de kinderen uit onze wijk in hun vrije tijd een zinvolle bezigheid hebben. Met je inzet steun je een goede zaak en bewijs je de wijk een goede dienst.  Op onze beurt zullen wij via onze kanalen een zo breed mogelijk publiek attenderen op jouw producten en diensten.

Ben je geïnteresseerd in een eventuele inbreng door middel van sponsoring? Iemand van onze sponsorcommissie kan je op elk gewenst moment via telefoon of schriftelijk meer informatie verstrekken. Graag willen we ons overigens ook persoonlijk aan je voorstellen. Laat ons gewoon even weten wanneer het het beste uitkomt. 

Met vriendelijke groet en dank voor je steun.

De sponsorcommissie van TC de Blaak. 
Karel Bakker: 0654682125
Jos Daems: 0651599392
Gerard van den Bogaard: 0613132540
Anneke Pulskens

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 13 467 6511

Address

Ekkersrijt 45
5032 WN Tilburg